[ Strona główna ]

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

4 maja 2024, 15:24:00 - LukaszR
Drużyna Michała Helika spadła z ligi

Huddersfield Town AFC, którego piłkarzem jest Michał Helik, po porażce 0-2 (0-1) z Ipswich Town FC w meczu ostatniej, 46. kolejki angielskiej Championship (drugi poziom ligowy) spadł do niższej klasy rozgrywkowej.

4 maja 2024, 13:30 - Ipswich (Portman Road)
Ipswich Town FC 2-0 Huddersfield Town AFC
Wes Burns 27, Omari Hutchinson 48

żółte kartki: Omari Hutchinson - Alex Matos.

sędziował: Simon Hooper (Wiltshire).

Helik zagrał cały mecz.

Klub Polaka zakończył sezon na 23. miejscu z 45 "oczkami" na koncie i do miejsca gwarantującego utrzymanie stracił sześć punktów. Helik wystąpił w 41 spotkaniach ligowych, w których strzelił dziewięć goli.

aks10kh - 4 maja 2024, 15:30:45 - *.dynamic.chello.pl
Ipswich Town Awans !!!!!

ZnawcaT - 4 maja 2024, 16:04:17 - *.dynamic.chello.pl
Spadł wcześniej z Barnsley, teraz z Huddersfield. Sorry Michał, ale do Cracovii już nie wracaj. Ruch to dla Ciebie będzie dobry wybór na emeryturę.

Eddie - 4 maja 2024, 16:08:55 - *.home.aster.pl
Huddersfield Town wracają do szeregu po kilku dobrych latach

## - 4 maja 2024, 16:33:14 - *.dynamic.inetia.pl
Módlmy się, żeby Probierz nie wpadł na pomysł powołania go do reprezentacji. Jedyny plus Helika to strzelane bramki, ale w obronie to on gra jak kloc.

2009 rok - 4 maja 2024, 17:02:35 - *.244.152.122
Helik zasłużył na powołanie.To jego koledzy nie nadawali się do gry

11 - 4 maja 2024, 17:10:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Huddersfield to pryszcz, ale jest kolejny fajny come back do Premiership po latach. Po Leeds (niestety spadło, ale może znów awansuje) i Nottingham na salony wraca Ipswich

Gróbykolo - 4 maja 2024, 18:10:58 - *.32.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Helik łączony z Ipswich.
Najlepszy gracz Huddersfield w tym sezonie.

Eddie - 4 maja 2024, 19:13:24 - *.home.aster.pl
Huddersfield Town to była jedną z najlepszych drużyn świata w latach dwudziestych ubiegłego wieku

ja - 4 maja 2024, 22:38:09 - *.238.205.208.laito.net.pl
I co ten biedak teraz pocznie?

ja - 4 maja 2024, 22:41:46 - *.238.205.208.laito.net.pl
Słyszę, że Cracovia go nie chce, ale za to Ipswich o nim marzy, nie mówiąc już o niejakiej reprezentacji Polski, którą ma szansę zbawić niż niejaki Partyk Peda z czwartej ligi włoskiej...

ja - 4 maja 2024, 22:44:03 - *.238.205.208.laito.net.pl
Ale ostatnie słowo chyba będzie należało do Liverpoolu, czytałem że są sfrustrowani że za dużo bramek stracili w tym sezonie i dodatkowo szukają bramkostrzelnych obrońców

ja - 4 maja 2024, 22:45:18 - *.238.205.208.laito.net.pl
Negocjacje trwają, ale 20 mln funtów walizka ma podobno zawierać.

.ycom - 5 maja 2024, 7:11:15 - *.sub-174-244-145.myvzw.com
Co to za klub gdzie obroñca strzela wiècej goli niz 3 nastèpni napastnicy.cieñ Glika I Wasilewskiego Przegrali 3 I remis w 2 na 5 ostatnich meczy.Jak mogli sie utrzymaç ? Sabotaz ? Oba, Birmingham I Hudd wyrzucá wièkszosç pi£karzy.nadzeja ze Helik z£apie Premiership.

Xenn - 6 maja 2024, 15:23:36 - *.play-internet.pl
Recaa powinien być w Kadrze Polski tak jak i Bielikk, Plachetaa czy Helikk, jak i również Bednarekk czy Cashh nie wspomnę o Fabiańskimm.Oni graja w najlepszej lidze angielskiej Europy jak i swiata.Nie powola tych zawodników do kadry i wystawi ich w pierwszym składzie.Dlaczego tak nie zrobi bo w kadrze jest lepiej transf...wac slabszymi.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.