[ Strona główna ]

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

4 maja 2024, 11:35:55 - maciejko
Drużyna Igora Rutkowskiego awansowała do północnoirlandzkiej drugiej ligi

Armagh City FC, w barwach którego występuje Igor Rutkowski, awansował po barażach do drugiej ligi Irlandii Północnej. Drużyna Polaka, która skończyła sezon na drugim miejscu w trzeciej lidze, wygrała w rzutach karnych w rewanżowym meczu barażowym z przedostatnią, 11. drużyną drugiej ligi - Dergview FC. Po dogrywce był remis 1-1 (0-0, 0-0, 0-0), pierwszy mecz również zakończył się wynikiem 1-1 (0-0).

3 maja 2024, 21:00 - Castlederg (Darragh Park)
Dergview FC 1-1 pd. k. 4-5 Armagh City FC
Padraig Lynch 110 (k) - Conor Mullen 106

19-letni napastnik rozpoczął mecz w wyjściowym składzie.

Kluseczek - 4 maja 2024, 12:10:31 - *.centertel.pl
Cudowna kariera, nie ma co

HairyBiker - 4 maja 2024, 12:11:59 - *.vm4.cable.virginm.net
To jest news który zwala z nóg... Bóg jeden wie co to jest Armagh FC i kto to jest Rutkowski oprócz jego matki, ale dziękujemy za informację.

toom - 4 maja 2024, 13:29:31 - *.range31-49.btcentralplus.com
Wprawdzie bogiem nie jestem ale wiem co to jest Armagh. Rozumiem że chciałbyś czytać newsy tylko o tym że Ania Lewandowska zmieniła dzisiaj majtki z zielonych na zółte w niebieskie słoniki ale są też ludzie których interesuje tutejsza piłka

Ziggy - 4 maja 2024, 14:54:43 - *.home.aster.pl
a może nie nosi w ogóle majtek; po co bezsensownie przepacać bieliznę

Qulty - 4 maja 2024, 14:59:06 - *.customers.d1-online.com
Czekam aż jakiś Rutkowski zagra w reprezentacji Walii, Szkocji czy Irlandii.
Na Islandi już gra polak który ma na nazwisko Grzegorzson. ;)

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.