[ Strona główna ]

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

15 marca 2023, 22:51:11 - euzi
LM: Gol Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński strzelił gola dla Napoli w wygranym u siebie 3-0 (1-0) rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Eintrachtem Frankfurt. Dla reprezentanta Polski to czwarte trafienie w obecnej edycji rozgrywek. Pierwsze spotkanie klub Polaka wygrał 2-0 i awansował do ćwierćfinałów.

15 marca 2023, 21:00 - Neapol (Stadio Diego Armando Maradona)
SSC Napoli 3-0 Eintracht Frankfurt
Victor Osimhen 45, 53, Piotr Zieliński 64 (k)

żółte kartki: Juan Jesus - Evan N'Dicka, Christopher Lenz, Mario Götze.

sędziował: Anthony Taylor (Anglia).
widzów: 49 082.

Zieliński został zmieniony w 74. minucie, a wszedł za niego Tanguy N'Dombèlé. W Napoli Bartosz Bereszyński i Hubert Idasiak pozostali na ławce rezerwowych.

Liga Mistrzów 2022/2023

MM. - 15 marca 2023, 22:55:59 - *.146.134.220.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Piotrek to zrób za tydzień w Pradze

ŻoryKSG - 15 marca 2023, 22:56:26 - *.151.34.202
Ładnie, jeszcze sam go sobie wywalczył. Brawo Piotrek!

cool - 15 marca 2023, 23:23:20 - *.244.153.53
Bez Piotrka ten klub mało by znaczył.Ile jużw tym sezonie było meczów w których gole Piotrka decydowały o zwycięstwie

piotrek - 16 marca 2023, 1:06:53 - *.ujscie.net
marjan

Krzyś - 16 marca 2023, 1:37:57 - *.fixed.kpn.net
Mało brakowało a bramkarz obroniłby nogami, jednak Zielu strzelił mocno i to wystarczyło. W 18 minucie miał też zajefajny przechwyt piłki i podanie. Niestety asysta niewykorzystana. Główka Osimhena jak Ronaldo. Chodzi mi o wyskok do piłki.

Janusz - 16 marca 2023, 6:26:10 - *.dynamic.chello.pl
I po co ten Bereszyński tam poszedł? Przecież to nie jego poziom. Szkoda, straciliśmy dość solidnego kadrowicza na newralgiczną pozycję. Bo chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, co się dzieje z piłkarzem bazującym na aspektach fizycznych, kiedy przestaje grać i ciągle siedzi na ławie.

ZeteL - 16 marca 2023, 7:35:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Janusz - Bereszyński dostał szansę reprezentowania najlepszego obecnie klubu we Włoszech zamiast bidowania w bankrucie, którego nikt nie chce ratować (kupić) ale powinien odrzucić ten kontakt bo jakiś Janusz tak uważa.

d2bo - 16 marca 2023, 7:41:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przestańcie z tą reprezentacją. Nikogo ona nie obchodzi oprócz kibiców ze słabych piłkarsko krajów oraz Ameryki Południowej. Liczy się mistrzostwo Włoch i Liga Mistrzów, a nie jakieś mecze o pietruszkę w Pradze. Berezyński na pewno dostanie swoją szansę w lidze, jak już mistrzostwo będzie pewne.

ZeteL - 16 marca 2023, 7:42:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kontrakt miało być.

donald - 16 marca 2023, 7:53:20 - *.static.sitel.net.pl
na zachodzie sobie poradzili

Teraz my - 16 marca 2023, 8:47:17 - *.204.108.94.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zieliński nie strzelił gola, tylko wykorzystał rzut karny. Bereszynski po zmianie barw nie gra,a szkoda bo był jednym z najlepszych zawodników reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w Katarze. Uciekło mu kilka miesięcy.... A Zieliński w kadrze jest cieniem samego siebie.

Marek - 16 marca 2023, 9:01:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda ze reprezentacji tak nie gra.. Cień zawodnika..

koko - 16 marca 2023, 9:52:50 - *.bb.vodafone.cz
Z kim przystajesz takim się stajesz. A poza tym może lepiej się czuje w niebieskim niż czerwonym

Ueo - 16 marca 2023, 10:00:27 - *.233.42.13
Na zachodzie sobie poradzili z bandytami co Donald?

FK - 16 marca 2023, 10:29:27 - *.10.208.183
Bereszyński i tak był rzucany raz na lewą raz na prawą obronę. Na prawej gra Cash jest też Gumny i Kędziora. Gorzej z lewą stroną. Aczkolwiek przy grze trójką stoperów to i tak nie ma on szans w grze jako wahadłowy.

dispa - 16 marca 2023, 11:15:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Zielu !!! Oby trener Santos ustawił w końcu Piotra na środkowego rozgrywającego w reprezentacji.

Żytnia - 16 marca 2023, 11:37:06 - *.centertel.pl
Donald? Ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział, podobnie jak jego niedawny doradca, Mateuszek

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.