[ Strona główna ]

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

1 grudnia 2012, 22:35:19 - slady
Czerwona kartka Kamila Glika w derbach Turynu

Obrońca Torino FC Kamil Glik został ukarany czerwoną kartką za brutalny faul wślizgiem na Emanuele Giaccherinim w 36. minucie meczu 15. kolejki Serie A z liderem Juventusem. W derbach Turynu zespół Polaka przegrał 0-3 (0-0).

1 grudnia 2012, 20:45 - Turyn (Juventus Stadium)
Juventus FC 3-0 Torino FC
Claudio Marchisio 57, 84, Sebastian Giovinco 67

żółte kartki: Paolo De Ceglie, Andrea Barzagli, Sebastian Giovinco, Mirko Vučinić - Migjen Basha.
czerwona kartka: Kamil Glik (36. minuta, Torino, za brutalny faul).

sędziował: Gianluca Rocchi (Florencja).

W 41. minucie Andrea Pirlo (Juventus) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

Drużyna Torino FC z dorobkiem piętnastu punktów zajmuje 15. miejsce w ligowej tabeli. Do pierwszego Juventusu traci dwadzieścia oczek.

AS - 1 grudnia 2012, 22:37:06 - *.168.172.27
No ładnie...

glik do pi - 1 grudnia 2012, 22:37:48 - *.dynamic.lte.plus.pl
glik wracaj do piasta nie kompromisuj sie tam.

kosti - 1 grudnia 2012, 22:39:04 - *.dynamic.chello.pl

buhahaha - 1 grudnia 2012, 22:40:25 - *.dynamic.chello.pl
dokładnie, lepiej kompromitować się w Gliwicach

afwaf - 1 grudnia 2012, 22:43:54 - *.radom.vectranet.pl
W piłkę było.:D

Ocelot - 1 grudnia 2012, 22:45:06 - *.pool.mediaWays.net
I to ma byc nadzieja polskiej obrony? Cos a la drugi Wasilewski. Skosil goscia rowno z trawa.

oooo - 1 grudnia 2012, 22:46:02 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
hehe hehe

ccc - 1 grudnia 2012, 22:52:39 - *.chello.nl
co za polaczkowatość z was wychodzi z tym kompromitowaniem się. A od Piasta won !! gdzie są wasze kluby dzieci?

loloblą - 1 grudnia 2012, 23:10:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
rośnie nam drugi Głowacki

Mati - 1 grudnia 2012, 23:26:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A tak się spinał na derby Turynu... Zawodnik maksymalnie na ławkę rezerwowych. Z Anglią zagrał dobrze, bo Anglicy nie palili się do ataku a jego miejsce w szeregu wskazał pojedynek z Urugwajem.

lukasz - 1 grudnia 2012, 23:38:27 - *.cdma.centertel.pl
do @ glik do pi
na miejscu glika wolę kompromitować się w torino niż być kibicem piasta.

Grrt - 1 grudnia 2012, 23:44:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Za gorsze faule sędziowie pokazywali żółte kartki. Glik przynajmniej w piłkę trafił :D

falstart - 1 grudnia 2012, 23:46:41 - *.elblag.vectranet.pl
Każdy może dostać czerwona kartkę, ma 24 lata jak na obrońcę młody wiek, jakie to polskie nie kompromituj się itd!Lider spotkał się z zespołem dolnych rejonów wygrał i tyle dla mnie nie jest to dziwne!Kompromitacja jest jak wracasz do Podbeskidzia i karnego nie strzelasz za grubą kasę!

track - 1 grudnia 2012, 23:56:29 - *.play-internet.pl
Kompromitacja to raczej wasze komentarze, polaczki, a nie jego czerwona kartka

sss - 2 grudnia 2012, 0:28:53 - *.dynamic.mm.pl
W piłkę było ! Max żółta kartka za niebezpieczny atak.

plk - 2 grudnia 2012, 9:12:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jest za wolny, za mało zwrotny i słaby technicznie.
Za słaby na ligę włoską o reprezentacji już nie wspomnę.Oczywiście mowa o Gliku.

Mariusz - 2 grudnia 2012, 10:10:23 - *.dynamic.chello.pl
a kto z was widział ten faul? Nikt hehe to krytykujcie DALEJ FACHOWCY

@lukasz - 2 grudnia 2012, 10:20:38 - *.chello.nl
a ja wole kibicować Piastowi, niż mieć takie IQ jak Ty.

coś - 2 grudnia 2012, 10:38:33 - *.ip.mgk.pl

Ł - 2 grudnia 2012, 12:05:43 - *.wroclaw.vectranet.pl
Wysyp ZNAWCÓW jak zwykle, heh.

drink - 2 grudnia 2012, 12:12:38 - *.internetdsl.tpnet.pl
Co z tego, że w piłkę skoro zrobił wślizg na wysokości 20-30 cm, a zgodnie z przepisami nga musi się znajdować na ziemi więc jak najbardziej słuszna czerwona kartka biorąc pod uwagę jeszcze impet tego wślizgu.

forarino - 2 grudnia 2012, 15:15:04 - *.net.stream.pl
Za słaby na włochy?Jesteś głupi.To był lider,pozatym
jest średnim obrońcą ale napewno nie słabym.Miał poprostu słabszy wsytęp i niepotrzebny faul

VIP - 2 grudnia 2012, 15:43:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Za Glikiem nie przepadam. Ale prawda jest taka że nie ma w Polsce obrońcy który łapałby się do składu Torino.

DENIS - 2 grudnia 2012, 16:48:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A Mówią że Wasyl jest brutalem;)

idzie. - 2 grudnia 2012, 18:01:24 - *.181.193.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
...idzie

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.